Solární plachta Cornisun - kruh 480 cm (3 nesvařené díly)

 
Doprava zdarma Efekt lupa
  • 1 z 5
 

Čirá, průhledná solární plachta, vyztužená nylonem, s dlouhodobou UV ochranou. Rychlý a účinný ohřev vody v bazénu.

Dostupnost Skladem
3 370 Kč / ks    
Kategorie E-shop
Záruka 2 roky
 

Průhledná solární plachta Cornisun na kruhové bazény s průměrem hladiny 480 cm. 

Solární plachtu dodáváme POUZE ve 3 kusech (prostřední pruh a 2 boční půlkruhy). Je tak zajištěna jednoduchá a snadná manipulace, kterou zvládne i větší dítě. Z kapacitních důvodů nesvařujeme do jednoho kusu.

Solární plachta o průměru 480 cm je určena např. na bazén Florida Premium Dakota 4,78 x 1,24 m - Bazén SWING FRAME RATAN MAX 4,88 m - BAZÉN FLORIDA PREMIUM 4,88 x 1,22 MARIMEX nebo bazén se stejným průměrem hladiny.

Technické údaje:
Vyrobeno v ČR ze směsi polyethylenu a nylonu (jediná linka v Evropě, vyrábějící plachty z této směsi)
Nylon významně zpevňuje plachtu a zabraňuje úniku vzduchu z bublinek. Plachta je tak při síle 200 micronů pevnější, než běžné plachty o síle 400 micronů, při poloviční hmotnosti a zachování ohebnosti.
Dlouhodobá UV ochrana proti stárnutí a praskání plachty (trvanlivost 4 - 5 let)
Odolná proti soli a běžným koncentracím chloru v bazénu
Při použití chlorového šoku položte plachtu na hladinu až po snížení množství chloru ve vodě na běžné hodnoty pro koupání (většinou po 2 dnech).

Návod na použití:
Plachtu pokládejte na hladinu bublinami dolů. Části plachty by se neměly překrývat, zabrání se tak jejich odvanutí větrem.
Po srolování z hladiny plachtu uložte nejlépe do stínu, nenechávejte na přímém slunci.
Nepokládejte plachtu na trávník. Působením slunce dochází pod průhlednou plachtou ke značnému zvýšení teploty a mohlo by trávu pod plachtou vysušit a spálit.
Po ukončení sezóny plachtu usušte, srolujte nebo složte a uložte na suché, nejlépe tmavé místo. Nenechávejte plachtu přes zimu na hladině, led by ji roztrhal. Stejně tak ji nenechávejte přes zimu mokrou na navijáku. Zmrzlé kapky vody plachtu zcela zničí.

Rozměry: solární plachta kruh o průměru 480 cm - dělená na tři díly